konto BNP Paribas studenckie otwarte na CiebieCzy warto otworzyć konto bankowe dla studenta w Banku BNP Paribas? Jakie są koszty korzystania z tego rachunku? Sprawdź recenzję i analizę konta studenckiego BNP i opinie użytkowników o nim.
   Pod względem kosztów konto Otwarte na Ciebie jest jednym z najkorzystniejszych, bo studenci mają wszystko bezpłatne bezwarunkowo do 26 roku życia:

Prześwietlenie opłat za konto studenckie BNP Paribas:
Koszt obsługi [zł] 0 + 0 za otwarcie konta (instrukcja pod tabelą)
Koszt użytkowania karty [zł/miesiąc] 3 lub 0, jeśli wiek jest poniżej 26 lat lub wykonasz 1 transakcję kartą
Przelew wew. i zew. [zł/szt] 0
Sposoby korzystania z konta: W placówkach Banku BNP, przez Internet, wpłaty darmowe we wpłatomatach, ale w placówkach 10zł za wpłatę; przelew w oddziale 6zł
Koszt 1 wypłaty z bankomatu [zł]: 0- wszystkie bankomaty w Polsce dla osób w wieku 18-25 lat, a dla pozostałych darmowe bankomaty to BNP Paribas i Planet Cash (koszt wypłaty z innych to 5zł)
Jak otworzyć to konto? Podpisywanie umowy z pomocą Kuriera / w placówce BNP (instrukcję zamieszczono poniżej)
Strona konta BNP i wniosek on-line:
Jak założyć konto BNP Paribas Otwarte na Ciebie on-line:
1. Założenie konta BNP zajmie Ci do 10 minut, jest darmowe. Wystarczy wypełnić poniższy formularz wymaganymi informacjami, a następnie kierować się instrukcją otrzymaną na wpisany w formularzu adres e-mail. Należy kliknąć duży przycisk „OTWÓRZ KONTO” na tej stronie:

  • Po kliknięciu wniosek otworzy się w następnej karcie Twojej przeglądarki, abyś miał/a jednocześnie podgląd tej instrukcji.
  • Wpisz dane personalne.

2. Po wypełnieniu formularza BNP automatycznie wyśle na podany e-mail wiadomość, z której uzyskasz pomoc jak aktywować nowe konto.
3. W przeciągu kilku dni roboczych będziesz mieć telefon od konsultanta BNP, który uzgodni z Tobą termin i porę wizyty Kuriera i zweryfikuje podane dane.
4. Kurier przekaże Ci umowę o prowadzenie konta, którą trzeba podpisać, a następnie otrzymasz pakiet do aktywacji konta BNP Paribas przez Internet.