konto Pekao studenckie przekorzystneJak wśród konkurencji wypada to konto i czy jest całkowicie darmowe? Jak otrzymać 150zł bonusu za otwarcie konta? Zobacz analizę konta Przekorzystnego i opinie użytkowników o tym konie studenckim.
Pod względem opłat konto Przekorzystne jest jednym z najlepszych, bo klienci mają wszystko za darmo:

Prześwietlenie kosztów konta studenckiego Pekao Przekorzystnego:
Koszt prowadzania [zł] 6 lub 0, jeśli klient ma poniżej 26 lat lub otrzyma wpływ na konto min. 500 oraz wykona min. 1 płatność kartą lub przez PeoPay + 0 za założenie konta (instrukcja poniżej)
Koszt użytkowania karty [zł/miesiąc] 3 lub 0, jeśli masz poniżej 26 lat lub spełnisz warunki takie jak przy zwolnieniu z opłat za prowadzenie konta
Przelew wew. i zew. [zł/szt] 0 (0.20 za SMS kod służący do autoryzacji transakcji – aby uniknąć opłaty należy pobrać aplikację mobilną Peopay, włączyć mobilną autoryzację i wtedy przez aplikację potwierdzać przelewy)
Sposoby obsługiwania konta: W placówkach Banku Pekao, przez Internet, wpłaty darmowe we wpłatomatach i w placówkach Pekao, ale przelew w oddziale 10zł
Koszt 1 wypłaty – bankomat [zł]: 0 – wszystkie bankomaty w Polsce
Jak otworzyć to konto? Podpisywanie umowy przez Kuriera / w placówce (instrukcję zamieszczono poniżej)
Strona konta Przekorzystnego i wniosek on-line:
Jak odebrać 150zł w promocji za otwarcie konta Pekao?
1. Do 30.06.2020 z instrukcją poniżej należy otworzyć Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową i aplikacją PeoPay,
2. W każdym z kolejnych 4 miesiący po miesiącu, w którym zawarto umowę zapewnij jednorazowy wpływ na konto minimum 500zł przelewem z zewnątrz + dokonaj min. 1 płatności kartą oraz minimum 1 raz zaloguj się do mobilnej aplikacji do konta Peopay.
3. Zarejestruj kartę debetową w programie Mastercard „Bezcenne chwile”, w którym na klientów czekają nagrody – dostęp do popularnych stron z filmami i muzyką, e-booki, audiobooki, gry video oraz zniżki podczas zakupów w sklepach internetowych lub przy zamawianiu jedzenia na wynos.
Jak założyć konto Przekorzystne Pekao przez Internet (zdalnie):
1. Otwarcie rachunku zajmuje do 10 minut, jest darmowe. Wystarczy wypełnić poniższy wniosek danymi osobistymi, a następnie postępować według instrukcji wysłanych na wpisany we wniosku adres e-mail. Po otwarciu strony, musisz zaznaczyć, że zapoznałeś się z regulaminem promocji i kliknąć duży przycisk „ZAŁÓŻ KONTO ONLINE” – na tej stronie:

  • Po kliknięciu wniosek otworzy się w kolejnej karcie przeglądarki, aby można było jednocześnie mieć dostęp do tej instrukcji.
  • Wpisz dane osobowe i zaznacz pola Informacja Administratora Danych oraz Regulamin Świadczenia Usług Drogą Elektroniczną – ale po zaznaczeniu przewiń (przeczytaj) dany dokument i kliknij przycisk „ZATWIERDŹ”.

2. Po wypełnieniu formularza Pekao wyśle do Ciebie wiadomość e-mail, z której dowiesz się jak aktywować konto.
3. W ciągu kilku dni roboczych zadzwoni do Ciebie konsultant Pekao, aby ustalić termin wizyty Kuriera i zweryfikować dane.
4. Kurier po przyjeździe odbierze od Ciebie umowę o konto, którą należy podpisać oraz przekaże Ci pakiet aktywacyjny, z którym aktywujesz dostęp do konta Przekorzystnego przez Internet.