konto Millenium 360 Student konto dla studentaCzy warto założyć konto 360° Student i ile zapłacimy za jego użytkowanie? Oto krótkie prześwietlenie konta 360° Student i opinie jego posiadaczy. Jak zyskać 200zł premii po założeniu konta?
Jeśli chodzi o koszt, to konto 360° jest jednym z najkorzystniejszych, ponieważ nie płacimy prawie w ogóle:

Prześwietlenie opłat za konto 360° Student Banku Millenium:
Koszt obsługi [zł] 0 + 0 za założenie konta (instrukcja dalej)
Koszt korzystania z karty [zł/miesiąc] 4 lub 0, jeśli w danym miesiącu wykonasz min. 1 transakcję kartą
Przelew wew. i zew. [zł/szt] 0
Sposoby obsługiwania konta: W placówkach Millenium, przez Internet, wpłaty darmowe we wpłatomatach Millenium i w placówkach
Koszt 1 wypłaty – bankomat [zł]: Wszystkie bankomaty w Polsce za darmo bez limitu, jeśli zostanie wykonana 1 transakcja kartą w danym miesiącu, inaczej koszt wypłaty z bankomatu BZ WBK lub Planet Cash to 1zł, a z innych 5zł
Jak otworzyć to konto? Podpisywanie umowy z Kurierem lub w placówce (instrukcję umieściliśmy poniżej)
Strona konta 360° Student, wniosek on-line:
Dla kogo jest skierowane konto 360° Student?
Dziś prawie każda osoba, która ukończy 18 lat zakłada konto osobiste. Konto Millenium pomimo swojej nazwy nie jest skierowane jedynie do studentów. Może je założyć każda osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 26 roku życia. Nieistotne, czy studiuje na uczelni wyższej, uczęszcza do liceum, szkoły pomaturalnej lub policealnej.
Jak zyskać 200zł po założeniu konta w Millenium?
W promocji Millenium za założenie konta 360° Student i spełnienie warunków otrzymasz 200zł premii na konto. Jak to zrobić?

  • do 22.06.2020r. według instrukcji poniżej złożyć wniosek o konto 360° lub konto 360° Student i wyrazić zgody marketingowe,
  • do 30.9.2020r. aktywować aplikację mobilną Millenium Banku,
  • w lipcu, sierpniu i wrześniu spełnić te same warunki aktywności: wykonać co najmniej 1 transakcję kartą lub BLIKiem oraz zasilić rachunek tak, aby suma wpływów wyniosła min. 1000zł.

Po spełnieniu warunków premia zostanie przyznana na konto.

Jak otworzyć konto 360° Student Millenium przez Internet:
1. Otwarcie konta zajmie Ci do 10 minut, Bank nie pobiera za nie opłaty. Należy wypełnić poniższy wniosek danymi personalnymi i postępować według instrukcji aktywacji konta wysłanych na podany we wniosku e-mail. Po otwarciu strony, musisz kliknąć przycisk „Załóż konto 360° Student”:

  • Jeśli kliknąła/eś przycisk, wniosek otworzył się w nowej karcie przeglądarki, abyś mógł śledzić tą instrukcję.
  • Wpisz dane personalne.

2. Po wypełnieniu wniosku Millenium Bank wyśle do Ciebie e-mail, z którego dowiesz się jak aktywować konto 360°.
3. W przeciągu kilku dni roboczych zatelefonuje do Ciebie konsultant Millenium, aby ustalić datę wizyty Kuriera i sprawdzić dane.
4. Kurier po przyjeździe podpisze z Tobą umowę o konto po okazaniu dokumentu tożsamości i wręczy Ci pakiet aktywacyjny, dzięki któremu aktywujesz dostęp do konta 360° Student przez Internet.