konto Tmobile Freemium dla studentówJakie są opłaty za konto Freemium od T-mobile Usługi Bankowe i ile dobrych opinii? Sprawdź recenzję konta studenckiego T-mobile oraz komentarze jego użytkowników. Bank przygotował swoją ofertę dla tych, którzy studiują lub po prostu są w wieku od 18 do 26 lat). Sprawdźmy czy sieć komórkowa jest dobrym Bankiem.
T-mobile Usługi Bankowe istnieje na polskim rynku jako efekt partnerstwa T-mobile oraz Alior Banku.
  Pod względem opłat za konto, ten rachunek Freemium jest jednym z lepszych, bo studenci mają wszystko za darmo pod warunkiem wykonania płatności kartą na łączną kwotę 200zł w miesiącu.

Prześwietlenie opłat za konto studenckie T-mobile:
Koszt prowadzenia konta [zł] 0 + 0 za założenie konta (instrukcja poniżej)
Koszt karty [zł/miesiąc] 6 lub 0, jeśli w danym miesiącu wykonasz płatności kartą na łączną kwotę minimum 200zł
Przelew wewnętrzny i zew. [zł/szt] 0
Sposoby korzystania z konta: W placówkach T-mobile, przez Internet, wpłaty darmowe we wpłatomatach Euronet (1 wpłata miesięcznie, więcej wpłat to koszt 0,5% wpłaty min. 1zł za każdą); przelew w oddziale kosztuje 10zł
Koszt 1 wypłaty z bankomatu [zł]: 0 – 3 wypłaty z wszystkich bankomatów na świecie, a każda kolejna wypłata będzie kosztować 6zł
Jak założyć to konto? Podpisywanie umowy z pomocą Kuriera lub w placówce T-mobile (instrukcja dalej)
Strona konta T-mobile i wniosek on-line:
Promocje – zwrot 5% za zakupy:
Oto warunki otrzymania 5% zwrotu, czyli do 15zł każdego miesiąca, a łącznie max. 90zł w pół roku:

  • Zwrot jest naliczany max. przez 6 następujących po sobie miesięcy, pod warunkiem dokonania transakcji kartą na łączną kwotę min. 200zł (począwszy od miesiąca, w którym został naliczony pierwszy raz),
  • Po przekroczeniu kwoty 15zł, zwrot nie jest naliczany.
Jak założyć konto T-mobile Usługi Bankowe Freemium przez internet:
1. Otwarcie rachunku bankowego dla studenta w T-mobile zajmie Ci do 5 minut, jest to czynność bezpłatna. Wystarczy wpisać dane do poniżej opisanego formularza, a następnie postępować dokładnie według instrukcji od T-mobile otrzymanej na podany we wniosku e-mail. Kliknij przycisk:

  • Jeśli kliknięto przycisk, to w następnej karcie przeglądarki otworzył się krótki formularz, aby był dostęp do tej instrukcji w tym samym czasie.
  • Wpisz informacje osobiste.

2. Po wypełnieniu formularza T-mobile automatycznie prześle na wpisany e-mail informacje jak aktywować nowe konto Freemium.
3. W ciągu kilku dni zadzwoni do Ciebie konsultant T-mobile, który będzie chciał ustalić z Tobą termin i porę przyjazdu Kuriera i sprawdzi poprawność wpisanych danych.
4. Kurier przekaże Ci umowę o konto, którą podpiszesz, a następnie wręczy Ci pakiet aktywacyjny konta Freemium, za pomocą którego aktywujesz ten rachunek przez Internet.