konto Mobi studenckie INGJak na tle konkurencji wypada to konto? Cy jest w 100% darmowe? Jak uzyskać 160zł premii i 2,5% na koncie oszczędnościowym? Sprawdź recenzję konta Mobi i opinie użytkowników o tym konie studenckim ING Banku Śląskiego.
Pod względem opłat konto Mobi to jedno z najlepszych kont studenckich, ponieważ użytkownicy nie płacą wcale, jeśli nie wykonują transakcji w placówkach ING oraz przy wypłacaniu z konta unikają bankomatów obcych – oto szczegóły:

Prześwietlenie opłat za konto studenckie Mobi:
Koszt prowadzania [zł] 0 + 0 za założenie konta (instrukcja poniżej)
Koszt użytkowania karty [zł/miesiąc] 0
Przelew wew. i zew. [zł/szt] 0
Sposoby obsługiwania konta: W placówkach banku ING, przez Internet, wpłaty darmowe we wpłatomatach należących do ING i Planet Cash, w placówkach ING 9zł za każdą wpłatę lub wypłatę albo przelew
Koszt 1 wypłaty – bankomat [zł]: Bankomaty ING i Planet Cash darmowe + 1 wypłata z dowolnego bankomatu w Polsce co miesiąc (poza tym 2,5zł za wypłatę) oraz nielimitowane darmowe wypłaty z użyciem kodu BLIK (w aplikacji mobilnej) – obecnie ok. 70% bankomatów obsługuje tę funkcję, a za granicą każda wypłata to koszt 3%, minimum 10 złotych
Jak otworzyć to konto? Podpisywanie umowy przez Kuriera / w placówce (instrukcję zamieszczono poniżej)
Strona tej oferty ING Mobi i wniosek on-line:
Jak otrzymać 160zł w promocji za założenie konta?
160 złotych od ING w promocji1. Do 30.6.2020 z instrukcją dostępną poniżej otworzyć Konto Mobi wraz z rachunkiem oszczędnościowym OKO,
2. Wyrazić zgody marketingowe,
3. Do 31.7.2020 wykonać kartą albo BLIKiem minimum 10 płatności bezgotówkowych – otrzymujemy za to 100zł,
4. Do 31.7.2020 z użyciem kodu BLIK wykonać minimum 3 transakcje w sklepach internetowych oraz wykonać minimum 3 przelewy na telefon BLIK na równowartość min. 5zł każdy – otrzymujemy dodatkowe 60zł.
Zakładanie konta Mobi w ING przez Internet:
1. Założenie konta zajmuje do 10 minut, jest bezpłatne. Należy wypełnić krótki wniosek danymi osobistymi, kolejne instrukcje aktywacji będą na podanym w nim adresie e-mail. Po otwarciu formularza, musisz wybrać taryfę Mobi. Kliknij przycisk „Otwórz Konto Mobi” na tej stronie:

  • Po kliknięciu formularz otworzy się w następnej, kolejnej karcie Twojej przeglądarki, aby można było w tym samym czasie zerkać do tej instrukcji.
  • W trakcie wpisywania danych, wybierz czy zamierzasz podpisać umowę w oddziale / przez wizytę Kuriera.
  • Jeśli masz od 18 do 26 lat, możesz wybrać moją kartę ING, na której będzie Twój obraz – i za jej wydanie nie zapłacisz ani grosza (inaczej koszt 30zł).

2. Po zakończeniu ING Bank wyśle do Ciebie automatyczny e-mail, z którego możesz dowiedzieć się, jak aktywować konto.
3. Po wypełnieniu wniosku również zatelefonuje do Ciebie konsultant ING, aby ustalić termin i porę wizyty kuriera oraz lub zweryfikować dane i podać adres, gdzie możesz podpisać umowę w oddziale.
4. Kurier po dotarciu odbierze od Ciebie umowę, którą musisz podpisać i za darmo zwróci podpisaną do Banku. Dostarczy Ci również pakiet aktywacyjny, z którym aktywujesz dostęp do nowego konta ING przez Internet.