konto Jakże Osobiste Alior Banku dla studentówCzy warto założyć konto dla studenta w Alior Banku o nazwie Konto Jakże Osobiste? Czy ten rachunek jest całkowicie bezpłatny? Oto prześwietlenie pod względem kosztów (sprawdzamy czy są jakieś ukryte opłaty) i opinie posiadaczy tego konta. Sprawdź jak zyskać 200zł w promocji za otwarcie konta i spełnienie warunków aktywności.
Konto Jakże Osobiste jest prawie darmowe z wyjątkiem kosztów karty. W przypadku, gdy w jakimś miesiącu nie zapłacimy kartą na łączną kwotę min. 300zł, to poniesiemy koszt 5zł:

Recenzja kosztów konta Jakże Osobistego w Alior Banku:
Koszt prowadzenia konta [zł/miesiąc] 10 lub 0, jeśli klient ma poniżej 26 lat lub w danym miesiącu zapewni wpływ min. 1500zł
Koszt obsługi karty [zł/miesiąc] 5 lub 0, jeśli wykonasz w danym miesiącu transakcje kartą na łączną kwotę 300zł
Przelew wew. i zewnętrzny [zł/szt] 0
Sposób obsługi konta: W placówkach Alior Banku, przez Internet, wpłaty darmowe w placówkach a we wpłatomatach koszt 0,35-0,6%, min. 1zł
Koszt 1 wypłaty – bankomat [zł]: 0 – bankomaty Alior Banku, a wypłata z innych kosztuje 2,5zł lub wszystkie w Polsce za darmo jako darmowa usług dodatkowa do konta (więcej dalej); za granicą koszt wypłaty to 5zł + 2% za przewalutowanie lub 0zł jako darmowa usługa dodatkowa
Jak założyć to konto? Podpisywanie umowy z pomocą Kuriera lub w placówce
Strona konta Alior Banku:
10 korzyści do wyboru:
To klient decyduje, z których usług będzie korzystać za darmo (użytkownik ma do wyboru pakiet 2 korzyści spośród 10, które będą darmowe, a każda kolejna usługa to koszt 3,5zł / miesiąc):
1. 3% na koncie oszczędnościowym (do 20 000zł),
2. Zwrot 1% od transakcji telefonem do 20zł miesięcznie (BLIK, Google Pay, Apple Pay, HCE),
3. 0zł za wypłaty z bankomatów w Polsce (poza opcją: 2,5zł / wypłatę),
4. 0zł za wypłaty z bankomatów za granicą (poza opcją: 5zł / wypłatę),
5. 5 darmowych przelewów natychmiastowych (poza pakietem 5zł za 1 taki przelew),
6. Ubezpieczenie podróżne za granicą,
7. Pakiet 30 powiadomień SMS o zdarzeniach na koncie,
8. Assistance samochodowy, medyczny i domowy,
9. Atrakcyjne warunki limitu w koncie,
10. Bez kosztów przewalutowania przy płatnościach kartą za granicą.
Wybrane korzyści zaczynają działać od następnego dnia po ich wyborze. W bankowości internetowej lub przez smartphone w bankowości mobilnej można łatwo zarządzać tymi korzyściami, zmieniać je.
Jak otworzyć ten rachunek Alior Banku on-line i zyskać 200zł?
1. Otwarcie tego konta wymaga poświęcenia około 5 minut, jest to czynność bezpłatna. Należy wypełnić poniższy formularz danymi personalnymi. Kliknij przycisk „Weź udział” na tej stronie:

  • Po kliknięciu opisanego przycisku strona z wnioskiem otworzy się w nowej karcie przeglądarki, aby mieć podgląd tej instrukcji.
  • Wpisz dane personalne.

2. Po wpisaniu danych do formularza Alior Bank wyśle do Ciebie wiadomość na wpisany adres e-mail, z której dowiesz się jak aktywować zakładane konto.
3. W przeciągu kilku dni roboczych zatelefonuje do Ciebie konsultant Alior Banku celem ustalenia terminu przyjazdu Kuriera oraz sprawdzenia czy wpisano poprawnie dane osobiste.
4. Po okazaniu dowodu osobistego Kurierowi, podpisz umowę o konto Jakże Osobiste. Po podpisaniu Kurier przekaże Ci pakiet aktywacyjny potrzebny celem aktywacji konta przez Internet.