konto Jakie Chcę dla studenta SantanderCzy opłaca się założyć konto studenckie w Santander Banku? Czy to konto Jakie Chcę jest zupełnie bezpłatne? Prześwietlamy ten rachunek pod względem opłat i czekamy na Wasze opinie o nim.
Konto Jakie Chcę jest prawie całkowicie darmowe za wyjątkiem opłaty za kartę. We wrześniu 2018 dokonano rebrandingu BZ WBK Banku Zachodniego na Santander Bank Polska:

Analiza opłat za konto dla studenta w Santander:
Koszt prowadzenia konta [zł] 0
Koszt korzystania z karty [zł/miesiąc] 5 lub 0, jeśli wykonasz w danym miesiącu 5 transakcji kartą lub do wyboru stała opłata 3zł bez względu na ilość transakcji kartą
Przelew wew. i zewnętrzny [zł/szt] 0
Sposób obsługi konta: W placówkach Santander, przez Internet, wpłaty darmowe we wpłatomatach Santander, a w placówkach 5zł za wpłatę
Koszt 1 wypłaty – bankomat [zł]: Wszystkie bankomaty w Polsce darmowe
Jak otworzyć to konto? Podpisywanie umowy z Kurierem lub w placówce (instrukcję umieściliśmy poniżej)
Strona konta Santander:
Jak założyć to konto Santander Banku przez Internet?
1. Otwarcie tego rachunku zajmie Ci około 15 minut, jest bezpłatne. Należy uzupełnić poniższy wniosek swoimi danymi personalnymi, a w dalszej kolejności postępować dokładnie według informacji od Santander, które dostaniesz na Twój e-mail. Po otwarciu strony, należy kliknąć czerwony przycisk „Weź udział”:

  • Po kliknięciu powyższego przycisku strona otworzy się w nowej karcie, aby był dostęp do tej instrukcji.
  • Wpisz dane personalne.

2. Po wypełnieniu wniosku Santander prześle do Ciebie e-mail, z której dowiesz się jak aktywować konto Jakie Chcę.
3. Po kilku dniach roboczych zadzwoni do Ciebie konsultant Banku, aby dogadać termin i porę wizyty Kuriera oraz sprawdzić poprawność wpisanych danych.
4. Po pokazaniu dowodu osobistego Kurierowi, możesz podpisać umowę o konto. Po podpisaniu Kurier przekaże Ci pakiet do aktywacji konta, z którym szybko aktywujesz dostęp do konta Jakie Chcę on-line.