konto PKO Inteligo dla studentówCzy warto założyć konto studenckie w Inteligo – polskim, internetowym Banku (należy do PKO BP), który cieszy się wielką popularnością? Czy to konto jest całkowicie bez opłat? Prześwietlamy je pod względem kosztów i czekamy na Wasze opinie. Pod względem funkcjonalności i nowatorskich rozwiązań konto Inteligo jest w czołówce polskich Banków.
Konto Inteligo jest prawie zupełnie bezpłatne z wyjątkiem opłaty za kartę. Jeśli w danym miesiącu nie zapłacimy kartą na łączną kwotę minimum 100zł, to zapłacimy 4zł. Dodatkowo musimy szukać darmowego bankomatu, bo nie wszystkie są bez prowizji.

Recenzja kosztów konta Inteligo w Banku PKO:
Koszt rachunku [zł] 0
Opłata za kartę [zł/miesiąc] 4 lub 0, jeśli wykonasz w danym miesiącu transakcje kartą na łączną kwotę min. 100zł
Przelew wew. i zewnętrzny [zł/szt] 0
Sposób obsługi konta: W placówkach PKO, przez Internet, wpłaty darmowe we wpłatomatach PKO i w placówkach
Koszt 1 wypłaty – bankomat [zł]: 0 – bankomaty PKO BP i Santander
Jak założyć ten rachunek? Podpisywanie umowy z Kurierem lub w placówce PKO
Strona konta Inteligo:
Jak otworzyć to konto Inteligo przez Internet?
1. Otwarcie tego konta to wymaga poświęcenia ok. 5 minut, jest darmowe. Trzeba wypełnić poniższy formularz informacjami osobistymi. Kliknij:

  • Po kliknięciu przycisku strona otworzy się w następnej karcie przeglądarki abyś miała/miał dostęp do tej instrukcji jednocześnie.
  • Wprowadź do wniosku informacje osobiste.

2. Po wpisaniu danych Inteligo wyśle do Ciebie informacje na e-mail, z których uzyskasz informacje jak zaktywować rachunek.
3. Po upływie kilku dni roboczych zadzwoni do Ciebie pracownik Inteligo w celu ustalenia terminu przyjazdu Kuriera oraz sprawdzenia poprawności wprowadzonych do formularza informacji.
4. Gdy przyjedzie Kurier, musisz pokazać mu dowód osobisty, aby podpisać umowę. Po podpisaniu Kurier przekaże Ci pakiet aktywacyjny potrzebny do aktywacji Inteligo on-line.