konto Getin Proste Zasady dla studentów opinie od 18 do 26 latJakie są opinie i ile opłat za konto Proste Zasady w Getin Banku dla studentów? Sprawdź analizę i prześwietlenie konta studenckiego Getin Banku oraz opinie posiadaczy o nim. Bank przygotował świetną ofertę dla tych, którzy studiują (w wieku od 18 do 26 lat) lub zaczynają dopiero studia, a także dla rozpoczynających swój etap kariery zawodowej i chcących jak najlepiej zarządzać finansami osobistymi.
Getin istnieje na polskim rynku od 2010 roku, od kiedy połączył się z Noble Bankiem.
  Pod względem opłat bankowych konto Proste Zasady od 18 do 26 lat jest jednym z najlepszych, bo studenci mają wszystko za darmo bez żadnych warunków do 26 roku życia.

Prześwietlenie kosztów konta studenckiego Getin Banku:
Koszt prowadzenia konta [zł] 8 lub 0 do ukończenia 26 roku życia, później należy pamiętać, aby wykonać 1 transakcję kartą lub BLIKiem w celu zwolnienia z opłaty + 0 za założenie konta (instrukcja poniżej)
Koszt obsługi karty płatniczej [zł/miesiąc] 0 (dowolny wzór karty graficznej, można wybrać kartę z wyświetlaczem stanu konta)
Przelew wew. i zew. [zł/szt] 0
Sposoby korzystania z konta: W placówkach Getin Banku, przez Internet, wpłaty darmowe we wpłatomatach i w placówkach; przelew w oddziale 5,99zł
Koszt 1 wypłaty z bankomatu [zł]: 0 – wszystkie bankomaty w Polsce
Jak otworzyć to konto? Podpisywanie umowy z pomocą Kuriera lub w placówce Getin (instrukcję zamieszczono poniżej)
Strona konta Getin i wniosek on-line:
Jak założyć konto Getin Banku Proste Zasady on-line:
1. Założenie konta bankowego dla studenta w Getin Banku zajmie Ci do 10 minut, jest darmowe. Należy wpisać dane do formularza, a następnie przeczytać instrukcję od Getin otrzymaną na podany adres e-mail. Kliknij biały przycisk „Otwórz konto” na tej stronie:

  • Kliknąła/eś przycisk? W następnej karcie Twojej przeglądarki otworzył się wniosek, aby mieć w tym samym czasie dostęp do tej instrukcji.
  • Wpisz informacje personalne.

2. Po wypełnieniu wniosku Getin automatycznie wyśle na wpisany e-mail wiadomość, z której przeczytasz informacje jak aktywować nowe konto.
3. W ciągu kilku dni zatelefonuje do Ciebie konsultant Getin, który ustali z Tobą termin i porę przyjazdu Kuriera i zweryfikuje wpisane dane.
4. Kurier wręczy Ci umowę o prowadzenie konta, którą podpisz, a następnie otrzymasz pakiet aktywacyjny konta Proste Zasady, z pomocą którego aktywujesz je przez Internet.