konto Ekonto możliwości Mbank dla studentaCzy warto otworzyć konto studenckie w Mbanku? Czy Ekonto możliwości jest całkowicie darmowe? Jak dostać 110zł premii za założenie konta? Oto krótka analiza tego konta i opinie jego posiadaczy.
Całkowicie darmowe do momentu ukończenia 24 roku życia jest konto w Mbanku:

Analiza kosztów konta dla studentów w Mbanku:
Koszt obsługi [zł] 0 + 0 za otwarcie konta (instrukcja dalej)
Koszt użytkowania karty [zł/miesiąc] 0, jeśli masz mniej niż 24 lata (w przeciwnym wypadku opłata 7zł, która jest anulowana w miesiącu, w którym zostanie wykonana 1 płatność kartą)
Przelew wew. i zew. [zł/szt] 0
Sposoby obsługiwania konta: W placówkach Mbanku, przez Internet, wpłaty darmowe we wpłatomatach Mbanku i w placówkach
Koszt 1 wypłaty – bankomat [zł]: Wszystkie bankomaty w Polsce za darmo bez limitu
Jak otworzyć to konto? Podpisywanie umowy z Kurierem lub w placówce (instrukcję umieściliśmy poniżej)
Strona konta w Mbanku, wniosek on-line:
Jak dostać 110zł w promocji po założeniu konta w Mbanku?
110zł można dostać od Mbanku po założeniu Ekonta możliwości1. do 30.06.2020 otwórz według instrukcji poniżej Ekonto możliwości łącznie z kartą
2. do ostatniego dnia miesiąca, który nastąpi po miesiącu założenia konta:

  1. dokonaj płatności min. 2 razy telefonem z użyciem aplikacji Google Pay lub Apple Pay – otrzymasz 20zł
  2. zrób min. 2 przelewy na numer telefonu z użyciem kodu BLIK – otrzymasz kolejne 20zł
  3. utwórz tzw. cel oszczędnościowy i wpłać na rachunek do regularnego oszczędzania o nazwie „Moje Cele” min. 10zł – otrzymasz 20zł

Za spełnienie wszystkich trzech warunków otrzymasz dodatkowo 50zł. Niespełnienie jednego z warunków nie oznacza utraty możliwości otrzymania premii za spełnienie innych / innego. Nagrodę otrzymasz do końca kolejnego miesiąca.

Jak założyć Ekonto możliwości Mbanku przez Internet?
1. Założenie tego konta zajmie Ci do 10 minut, jest oczywiści darmowe. Trzeba uzupełnić poniższy wniosek swoimi danymi osobistymi, a następnie postępować według informacji od Mbanku, które otrzymasz na podany we wniosku adres e-mail. Po otwarciu strony, należy kliknąć niebieski przycisk „ZAŁÓŻ KONTO”:

  • Po kliknięciu przycisku, wniosek otworzy się w nowej karcie przeglądarki, abyś mógł mieć dostęp do tej instrukcji.
  • Wpisz dane osobiste.

2. Po wypełnieniu formularza Mbank wyśle do Ciebie wiadomość e-mail, z której uzyskasz informacje jak aktywować Ekonto możliwości.
3. Może upłynąć kilka dni roboczych zanim zadzwoni do Ciebie konsultant Banku, aby ustalić kiedy ma przyjechać Kurier i zweryfikować Twoje dane.
4. Kurier poprosi o okazanie dokumentu tożsamości, a następnie podpis na umowie o konto. Po podpisaniu przekaże Ci pakiet aktywacyjny, z którym aktywujesz dostęp do Ekonta możliwości on-line.